✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Arethusa Multicolour Necklace Set
Elevate your style effortlessly with our Arethusa Multicolour Necklace Set. Crafted with lustrous pearls delicately set on a gold chain, this accessory epitomizes classic beauty and modern charm.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Multi Colour |
| Material | Beads |
| Closure | Lobster Clasp |
| Measurements | Drop Length -18cm |
| Package Content | 7 Necklace Set |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 7 N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
$2.91
Arethusa Multicolour Necklace Set—
$2.91
More Images




Arethusa Multicolour Necklace Set
Elevate your style effortlessly with our Arethusa Multicolour Necklace Set. Crafted with lustrous pearls delicately set on a gold chain, this accessory epitomizes classic beauty and modern charm.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Multi Colour |
| Material | Beads |
| Closure | Lobster Clasp |
| Measurements | Drop Length -18cm |
| Package Content | 7 Necklace Set |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 7 N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Elevate your style effortlessly with our Arethusa Multicolour Necklace Set. Crafted with lustrous pearls delicately set on a gold chain, this accessory epitomizes classic beauty and modern charm.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Multi Colour |
| Material | Beads |
| Closure | Lobster Clasp |
| Measurements | Drop Length -18cm |
| Package Content | 7 Necklace Set |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 7 N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |























