✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Andromeda Silver Necklace
Looking for a fashion statement? We've got you covered! We're all about adding style and our Andromeda Gold Necklace helps you do just that. Style this with an outfit of your choice, complement it with trendy jewellery and you're good to go!
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Silver |
| Material | sequin |
| Closure | Lobster clasp |
| Measurements | Necklace L- 26cm, W-14cm Earring L-9cm, W-5cm |
| Package Content | 1 Necklace and Pair of earring |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 2 N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
$4.86
Andromeda Silver Necklace—
$4.86
More Images






Andromeda Silver Necklace
Looking for a fashion statement? We've got you covered! We're all about adding style and our Andromeda Gold Necklace helps you do just that. Style this with an outfit of your choice, complement it with trendy jewellery and you're good to go!
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Silver |
| Material | sequin |
| Closure | Lobster clasp |
| Measurements | Necklace L- 26cm, W-14cm Earring L-9cm, W-5cm |
| Package Content | 1 Necklace and Pair of earring |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 2 N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Looking for a fashion statement? We've got you covered! We're all about adding style and our Andromeda Gold Necklace helps you do just that. Style this with an outfit of your choice, complement it with trendy jewellery and you're good to go!
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Silver |
| Material | sequin |
| Closure | Lobster clasp |
| Measurements | Necklace L- 26cm, W-14cm Earring L-9cm, W-5cm |
| Package Content | 1 Necklace and Pair of earring |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 2 N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |























