✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Aegle Golden Black Bead Necklace
Elevate your ensemble with our Aegle Golden Black Bead Necklace. This elegant accessory showcases golden pearls, adding a touch of sophisticated charm and understated elegance to your look.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Gold and Black |
| Material | Metal Alloy and Pearl |
| Closure | Adjustable |
| Measurements | Drop Length: 35cm Width: 13.5cm |
| Package Content | 1 Necklace |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
$1.98
Original: $6.59
-70%Aegle Golden Black Bead Necklace—
$6.59
$1.98More Images




Aegle Golden Black Bead Necklace
Elevate your ensemble with our Aegle Golden Black Bead Necklace. This elegant accessory showcases golden pearls, adding a touch of sophisticated charm and understated elegance to your look.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Gold and Black |
| Material | Metal Alloy and Pearl |
| Closure | Adjustable |
| Measurements | Drop Length: 35cm Width: 13.5cm |
| Package Content | 1 Necklace |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Elevate your ensemble with our Aegle Golden Black Bead Necklace. This elegant accessory showcases golden pearls, adding a touch of sophisticated charm and understated elegance to your look.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Gold and Black |
| Material | Metal Alloy and Pearl |
| Closure | Adjustable |
| Measurements | Drop Length: 35cm Width: 13.5cm |
| Package Content | 1 Necklace |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |























