✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Aberto Jewellery Set
A set that will leave you feeling pretty! Our Aberto Jewellery Set features our Hexagon Gold Bracelet, Lagos Layered Gold Necklace, and Joker & Witch Heart Midi Ring set. Each of these pieces is versatile and complements each other to give you a rich look.
| SPECIFICATIONS | |
| Product 1 |
Hexagon Gold Bracelet |
| Product 2 |
Lagos Layered Gold Necklace |
| Product 3 |
Joker & Witch Heart Midi Ring set |
| Color |
Gold |
| Material | Metal Alloy |
| Necklace Closure | Lobster Clasp |
| Necklace Length | Drop Length - 35cm |
| Measurement | Earrings- Diameter 5cm, Bracelet- 6cm, Rings- Diameter-1.1 cm |
| Closure | Bracelet- Open Cuff, Ring- Non-Adjustable |
| Package Content |
1 Bracelet, 1 Necklace, 1 Ring |
| Warranty | No Warranty |
| Care Instructions | KEEP AWAY FROM MOISTURE AND̴Ì_AVOID ROUGH USAGE |
| Net Quantity | 3N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
$5.72
Aberto Jewellery Set—
$5.72
More Images





Aberto Jewellery Set
A set that will leave you feeling pretty! Our Aberto Jewellery Set features our Hexagon Gold Bracelet, Lagos Layered Gold Necklace, and Joker & Witch Heart Midi Ring set. Each of these pieces is versatile and complements each other to give you a rich look.
| SPECIFICATIONS | |
| Product 1 |
Hexagon Gold Bracelet |
| Product 2 |
Lagos Layered Gold Necklace |
| Product 3 |
Joker & Witch Heart Midi Ring set |
| Color |
Gold |
| Material | Metal Alloy |
| Necklace Closure | Lobster Clasp |
| Necklace Length | Drop Length - 35cm |
| Measurement | Earrings- Diameter 5cm, Bracelet- 6cm, Rings- Diameter-1.1 cm |
| Closure | Bracelet- Open Cuff, Ring- Non-Adjustable |
| Package Content |
1 Bracelet, 1 Necklace, 1 Ring |
| Warranty | No Warranty |
| Care Instructions | KEEP AWAY FROM MOISTURE AND̴Ì_AVOID ROUGH USAGE |
| Net Quantity | 3N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
A set that will leave you feeling pretty! Our Aberto Jewellery Set features our Hexagon Gold Bracelet, Lagos Layered Gold Necklace, and Joker & Witch Heart Midi Ring set. Each of these pieces is versatile and complements each other to give you a rich look.
| SPECIFICATIONS | |
| Product 1 |
Hexagon Gold Bracelet |
| Product 2 |
Lagos Layered Gold Necklace |
| Product 3 |
Joker & Witch Heart Midi Ring set |
| Color |
Gold |
| Material | Metal Alloy |
| Necklace Closure | Lobster Clasp |
| Necklace Length | Drop Length - 35cm |
| Measurement | Earrings- Diameter 5cm, Bracelet- 6cm, Rings- Diameter-1.1 cm |
| Closure | Bracelet- Open Cuff, Ring- Non-Adjustable |
| Package Content |
1 Bracelet, 1 Necklace, 1 Ring |
| Warranty | No Warranty |
| Care Instructions | KEEP AWAY FROM MOISTURE AND̴Ì_AVOID ROUGH USAGE |
| Net Quantity | 3N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |























