✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

A Bow-Crush Silver Bag Charm
This charm brings a metallic shine with its silver bow design, giving your bag a sleek and modern upgrade. Its reflective tone makes it perfect for both day and evening wear. Designed to be durable yet stylish, it is a timeless addition to your collection.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Silver |
| Material | Metal Alloy + Bead |
| Closure | D Shaped Snap Hook |
| Measurements | Length: 10 cm; Breadth: 11.5 cm |
| Package Content | 1 Bag Charm (Bag Not Included) |
| Care Instructions | Store in Dry and Airtight Space Away from Moisture. Avoid Wearing in Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS, 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
$1.00
Original: $3.34
-70%A Bow-Crush Silver Bag Charm—
$3.34
$1.00More Images



A Bow-Crush Silver Bag Charm
This charm brings a metallic shine with its silver bow design, giving your bag a sleek and modern upgrade. Its reflective tone makes it perfect for both day and evening wear. Designed to be durable yet stylish, it is a timeless addition to your collection.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Silver |
| Material | Metal Alloy + Bead |
| Closure | D Shaped Snap Hook |
| Measurements | Length: 10 cm; Breadth: 11.5 cm |
| Package Content | 1 Bag Charm (Bag Not Included) |
| Care Instructions | Store in Dry and Airtight Space Away from Moisture. Avoid Wearing in Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS, 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This charm brings a metallic shine with its silver bow design, giving your bag a sleek and modern upgrade. Its reflective tone makes it perfect for both day and evening wear. Designed to be durable yet stylish, it is a timeless addition to your collection.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Silver |
| Material | Metal Alloy + Bead |
| Closure | D Shaped Snap Hook |
| Measurements | Length: 10 cm; Breadth: 11.5 cm |
| Package Content | 1 Bag Charm (Bag Not Included) |
| Care Instructions | Store in Dry and Airtight Space Away from Moisture. Avoid Wearing in Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS, 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |























