✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

A Bow-Crush Pink Bag Charm
A soft and stylish charm featuring a delicate pink bow, crafted to add a touch of femininity to any bag. Its playful yet elegant design makes it versatile for both casual outings and chic occasions. Lightweight and easy to clip on, it instantly brightens up your everyday accessories.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | White & Pink |
| Material | Metal Alloy + Fabric + Pearl |
| Closure | Heart Shaped Snap Hook |
| Measurements | Length: 13 cm; Breadth: 11.5 cm |
| Package Content | 1 Bag Charm (Bag Not Included) |
| Care Instructions | Store in Dry and Airtight Space Away from Moisture. Avoid Wearing in Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS, 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
$1.00
Original: $3.34
-70%A Bow-Crush Pink Bag Charm—
$3.34
$1.00More Images



A Bow-Crush Pink Bag Charm
A soft and stylish charm featuring a delicate pink bow, crafted to add a touch of femininity to any bag. Its playful yet elegant design makes it versatile for both casual outings and chic occasions. Lightweight and easy to clip on, it instantly brightens up your everyday accessories.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | White & Pink |
| Material | Metal Alloy + Fabric + Pearl |
| Closure | Heart Shaped Snap Hook |
| Measurements | Length: 13 cm; Breadth: 11.5 cm |
| Package Content | 1 Bag Charm (Bag Not Included) |
| Care Instructions | Store in Dry and Airtight Space Away from Moisture. Avoid Wearing in Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS, 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
A soft and stylish charm featuring a delicate pink bow, crafted to add a touch of femininity to any bag. Its playful yet elegant design makes it versatile for both casual outings and chic occasions. Lightweight and easy to clip on, it instantly brightens up your everyday accessories.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | White & Pink |
| Material | Metal Alloy + Fabric + Pearl |
| Closure | Heart Shaped Snap Hook |
| Measurements | Length: 13 cm; Breadth: 11.5 cm |
| Package Content | 1 Bag Charm (Bag Not Included) |
| Care Instructions | Store in Dry and Airtight Space Away from Moisture. Avoid Wearing in Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS, 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |























